REKLAMACJE W PLAY

Dochodzenie swoich roszczeń w Play - P4 Sp. z o.o.

- TEMATYKA BLOGA

 • piątek, 16 grudnia 2011
  • TEMATYKA BLOGA

   Witam serdecznie wszystkich Odwiedzających,

   1. Mój blog powstał z myślą o podzieleniu się swoimi doświadczeniami związanymi ze składaniem reklamacji w Play (P4 Sp. z o.o.), ze szczególnym uwzględnieniem reklamacji dotyczących zawierania umów na odległość (telesprzedaż).

   2. Ponieważ moje doświadczenia w tym zakresie dotyczą także dwukrotnej interwencji w UKE (zakończonych przyznaniem mi racji), w kategorii: "UKE" można znaleźć szczegóły z tym związane, a także dane teleadresowe delegatur UKE we wszystkich 16 województwach.

   3. Swoje doświadczenia z kontaktami z BOK - z Biurem Obsługi Klienta Play, a także z trybem rozpatrywania przez BOK tzw. zgłoszenia zwykłego w odróżnieniu od zgłoszenia reklamacyjnego, zawarłam w kategorii: "BOK".

   4. O początkach całej sytuacji można przeczytać w kategorii: "JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?".

   5. Zakończenie natomiast można prześledzić w kategorii: "ZAKOŃCZENIE?".

   6. W kategorii: "ODSZKODOWANIE" można znaleźć informacje o przysługującym nam odszkodowaniu / rekompensacie na mocy art.105 Ustawy - Prawo telekomunikacyjne, a także na mocy dokumentów, na które powołuje się Play (P4 Sp. z o.o.).

   7. Kategoria: "ELEMENTY REKLAMACJI" zawiera najważniejsze informacje o tym, w jaki sposób powinniśmy wnieść reklamację do naszego operatora, aby była ona prawnie skuteczna, jak ona powinna być zbudowana (jakie musi zawierać elementy) i czego możemy się spodziewać w sytuacji jej uwzględnienia / nie uwzględnienia przez operatora. Dodatkowo, kategoria ta zawiera także informacje o przysługującym nam odszkodowaniu, jak również o dalszym postępowaniu po wykorzystaniu drogi reklamacyjnej.

   8. Podstawowe informacje na temat sprzedaży na odległość w Play, zostały zawarte w kategorii: "SPRZEDAŻ NA ODLEGŁOŚĆ".

   9. Kategoria: "LINKI, PRZYDATNE STRONY" to zbiór adresów www, które wydatnie przyczyniły się do mojego zwycięstwa w walce z Play.

   10. "LICZNIK MOJEJ REKLAMACJI" to z kolei kategoria, do której obejrzenia zachęcam tych wszystkich, którzy chcieliby prześledzić, ile dokładnie trwało rozpatrzenie mojej reklamacji przez Play.

   11. Zapraszam do lektury!

   12.1. UWAGA! Dopisek z dnia 13.02.2012 r. / luty 2013 r. - kolejne wpisy ukazują się w NOWEJ kategorii - "WASZE PYTANIA". Są to moje odpowiedzi na przychodzące od odwiedzających tego bloga maile. Wpisy będą się ukazywały sukcesywnie w zależności od napływających pytań.

   12.2. Najnowsza notka ukazała się w kategorii: "DOKUMENTY PLAY" - Zapraszam!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „TEMATYKA BLOGA”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   emi_grise
   Czas publikacji:
   piątek, 16 grudnia 2011 18:13

Kalendarz

Październik 2014

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa