REKLAMACJE W PLAY

Dochodzenie swoich roszczeń w Play - P4 Sp. z o.o.

Wpis

środa, 19 października 2011

Delegatury UKE cz.I.

Województwo mazowieckie

Delegatura UKE w Warszawie

Dyrektor: Zygmunt Słomiński

Adres: 00-444 Warszawa, ul. Górnośląska 6

Tel. 22 622 73 99

Fax 22 622 73 82

e-mail: warszawa@uke.gov.pl, skargi.warszawa@uke.gov.pl

 

Województwo łódzkie

Delegatura UKE w Łodzi

Dyrektor: Andrzej Grenewicz

Adres: 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85

Tel. 42 633 94 54

Fax  42 636 80 39

e-mail: lodz@uke.gov.pl

 

Województwo podlaskie

Delegatura UKE w Białymstoku

Dyrektor: Czesław Śliwoniuk

Adres: 15-062 Białystok, ul. Warszawska 1a

Tel. 85 743 57 45

Fax 85 743 50 53

e-mail: bialystok@uke.gov.pl

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Delegatura UKE w Olsztynie

Dyrektor: Waldemar Krassowski

Adres: 10-413 Olsztyn, ul. Dworcowa 3

Tel. 89 533 35 22

Fax 89 534 24 56

e-mail: olsztyn@uke.gov.pl

 

Województwo lubelskie

Delegatura UKE w Lublinie

Dyrektor: Władysław Zwierzchowski

Adres: 20-601 Lublin, ul. Zana 38 C

Tel. 81 743 40 43

Fax  81 743 40 47

e-mail: lublin@uke.gov.pl

 

Województwo pomorskie

Delegatura UKE w Gdyni

Dyrektor: Henryk Suligowski

Adres: 81-650 Gdynia, ul. Kielecka 103

Tel. 58 621 94 18

Fax 58 621 65 67

e-mail: gdynia@uke.gov.pl

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Delegatura UKE w Bydgoszczy

Dyrektor: Mirosław Kawecki

Adres: 85-825 Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 23

Tel. 52 370 72 60

Fax 52 370 72 61

e-mail: bydgoszcz@uke.gov.pl

 

Województwo zachodniopomorskie

Delegatura UKE w Szczecinie

Dyrektor: Mirosława Kędra

Adres: 71-506 Szczecin, Al. Wyzwolenia 70

Tel. 91 422 62 02

Fax 91 422 68 65

e-mail: szczecin@uke.gov.pl

WAŻNE:

O moich pozytywnych doświadczeniach z UKE można przeczytać klikając z prawej strony bloga w KATEGORIĘ: -uke.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
emi_grise
Czas publikacji:
środa, 19 października 2011 09:20

Trackback

Kalendarz

Październik 2014

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa